ד"ר רוזנבלט עירית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
077-7785691
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
ד"ר רוזנבלט עירית היא מומחית לרפואת עיניים ורופאה מנתחת. תחומי עיסוקה כוללים, בין היתר: מחלות רשתית, ניתוחי קטרקט והזרקות תוך-עיניות. כיום היא מקבלת מטופלים בתיאום מראש בבית נ.א.ר.א ברמת גן. בנוסף לכך, היא מטפלת בהתנדבות במהגרי עבודה, בפליטים ובחסרי זכאות לביטוח בריאות ממלכתי מטעם עמותת רופאים לזכויות אדם. בעבר ניהלה את שירותי העיניים בבית חולים השרון, מרכז רפואי רבין בפתח-תקווה.
 

רקע אקדמי

 
ד"ר רוזנבלט היא בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב משנת 1978. את התמחותה ברפואת עיניים ביצעה בבית החולים סורוקה בבאר-שבע. כמו כן, השלימה התמחות-על במחלות הרשתית בבית החולים ג'ונס הופקינס בבולטימור שבארצות הברית. היא בעלת תואר שני בבריאות הציבור מטעם אוניברסיטת ג'ונס הופקינס, וכן תואר שני במנהל מערכות בריאות מטעם אוניברסיטת תל-אביב.
 
 
 
ניתוח קטרקט – ד"ר רוזנבלט עירית
 
 
 
 

פעילות נוספת

 
ד"ר רוזנבלט מתכננת ומנהלת מחקרים קליניים במחלקת העיניים של בית החולים בילינסון, ומשמשת כעורכת המשנה של ביטאון רופאי העיניים בישראל Eye Update. בנוסף לכך, היא מעבירה סדנאות לרופאים ולאחיות אחראיות בנושא תקשורת נכונה בין צוותים רפואיים לחולה ולמשפחתו.

בעבר ייצגה ד"ר רוזנבלט את ישראל בוועידת ליברפול לקביעת מדיניות המלחמה בעיוורון עקב סוכרת, וכן עמדה בראש מספר משלחות ישראליות לאפריקה מטעם משרד החוץ, שביצעה ניתוחי קטרקט בחינם לעיוורים מקומיים. פעילותה העשירה זיכתה אותה בפרס "מדריכה מצטיינת" לסטודנטים זרים בשנת 2004 ובפרס "אשת המופת" של ארגון ליונס ישראל בשנת 2008.
 

חברות בארגונים מקצועיים

 
ד"ר רוזנבלט חברה במועצה הלאומית לסוכרת, כשבמסגרת זו היא אחראית על תחום רפואת העיניים ופועלת להכנסת בעיות ראייה כתוצאה מסוכרת לסעיפי הביטוח הלאומי. כמו כן, היא משמשת כחברה בעמותת CTrials לקידום המחקר, המדע והרפואה בישראל, וכחברת המועצה המדעית בעמותת לראות, אשר עוסקת בחקר בריאות העין ומניעת העיוורון בישראל. בעבר שימשה כיו"ר חוג הרשתית בישראל.